Junak JetMax 250

Tym razem fajny przykład na to, że almot, właściciel marki Junak, jest w stanie dostarczyć naprawdę dobry pojazd, z należytym zapleczem części serwisowych.
JetMax to u nas maszyna niemal egzotyczna, nie mniej nie uważamy by była strasznie ryzykowna w zakupie. Ok, prawdopodobnie modele na sprzedaż od pierwszych właścicieli obarczone będą sporym spadkiem wartości ( choć wcale nie jest to takie oczywiste ), części w Almocie w końcu się skończą, ale w przypadku ceny kolejni użytkownici już nie będą się tym martwili, a w dobrych pieniądach dostaną niezły pojazd. W kwestii części, nadal pozostaje dostępność elementów od pojazdów CF Moto ( a tych części jest naprawdę sporo ) oraz od pojazdów Japońskich, z których to był ten model kopiowany. Najcięższe do dostania po długim czasie od sprzedaży, mogą się okazać elementy plastikowe nadwozia, ale tu znowu jest sposób. Aliexpress i temu podobne wysyłają do nas części nad wyraz ambitnie szybko, z drugiej strony jak na filmiku pokazałem, są one dość wytrzymałem, nie pękają od byle uderzenia.
Aha, małe sprostowanie w kwestii wydechu, nie wykluczone że w jego uszkodzeniu pomogły wspomniane upadki 😉

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jas13
jas13
1 rok temu

Gdzieś w prasie zagranicznej czytałem, że CF MOTO na tle innych chińskich firm wyróżnia się tym, że ich produkcja jest ukierunkowana tylko na zagranicę. Dlatego bardziej dbają o jakość i niezawodność swoich produktów.

jas13
jas13
1 rok temu
Reply to  Kamil

W Polsce też quady CF Moto kiedyś były licznie reprezentowane, motocykle niestety tylko pod obcą marką.
Ten rynek niestety nadal nie dorósł do motocykli większej pojemności z innych krajów niż Europa, USA i Japonia.